מקווה טהרה מיוחד עם שלג מהחרמון הושק במלון הקורונה

הלכה למעשה * מקווה מהודר הושק במיוחד עבור חולי הקורונה השוהים במלון ניר עציון * באמצע הלילה הגיעה משאית עם מטען של גושי שלג שהובאו מההרים המושלגים בצפון והוכנסו למתחם 'אוצר מי הגשמים' ללא חשש מים שאובין * מה המקווה מטהר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

על דברים רבים נאלצו חולי הקורונה לוותר. על החלק הגשמי, הם כבר מזמר וויתרו, אבל על החלק הרוחני, ביקשו חולי הקורונה השוהים במלון ניר עציון, להמשיך ולהקפיד ככל שניתן.

אחרי הכשרות המהודרת וסדרי הלימוד שסבבו גם סביב נושא המקוואות, חברו יחד מספר ארגונים אל חולי הקורונה במלון, הפכו הלכה למעשה והשיקו מקווה מהודר, עבור המחלימים השוהים במלון, כדי שיוכלו לטבול החל מהיום במקווה טהרה.

יצוין כי לאחר שבוצעו ההתאמות ההלכתיות הנדרשות בהידור, החלה הפעלתו רק לאחר שאושרה באופן מיוחד על ידי משרד הבריאות.

במהלך התקופה בה שוהים המחלימים מחוץ לביתם, נעשים מאמצים רבים לספק לשוהים במלונות הקורונה את מיטב הצרכים התורניים והקהילתיים, במטרה לאפשר לכמה שיותר חולי קורונה מהערים החרדיות להתפנות לבתי המלון הייעודיים ולהפחית את חשש ההידבקות בתוך הריכוזים החרדים.

הדרישה להכשיר את המקווה, הגיעה לאחרונה מקרב השוהים במקום ללשכת ראש העיר בני ברק הרב אברהם רובינשטיין, שהזדרז להתערב ולטפל בעניין. ואכן לאחר פניות שונות התקבל אישור ההפעלה מגורמי הבריאות. בתוך ימים ספורים הצליחו בסיוע ארגון טהרת המשפחה וצוות המלון, להכשיר את המקווה ולהתאימו לשימוש עפ"י דרישות ההידור של מגוון החוגים.

במבצע לוגיסיטי מורכב שהובילה לשכת ראש העיר בני ברק, הגיעה בשעות הקטנות של מוצאי שבת משאית ועליה מטען מפתיע של גושי שלג שהובאו מפסגות ההרים המושלגים בצפון להכשרה והכנסה למתחם "אוצר מי הגשמים" ללא חשש מים שאובין.

מאות השוהים במקום הודו לראש עיריית בני ברק, לארגון טהרת המשפחה, לצוות המלון והעסקנים שטיפלו וסייעו בהכשרת המקווה.

מכינים את מקווה הטהרה בעזרת השלג

רוצים להיות מעודכנים?
קבלו את העיתון למייל או לוואטסאפ

רוצים להיות מעודכנים?
קבלו את העיתון למייל או לוואטסאפ