הצלחה רבה למגזין 'פתוח' המסייע לבעלי העסקים לשוב לשיגרה

הצלחה רבה למגזין 'פתוח של 'מרכז העניינים' לעידוד וסיוע לעסקים שנפתחו מחדש לאחר משבר ה'קורונה' וחשיפתם לציבור הרחב * מאות בתי עסק שהצטרפו כבר נהנים מתוצאות הפרסום במגזין הדיגיטלי 'פתוח' המסייע להם לשוב במהירות לשיגרת החיים העסקיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

לא משנה אם אתם מוכרים נעליים או פרחים, בעלי אולמות או מסעדות, קבלנים או יזמים. כיון שניתנה רשות למשחית, אינו מבחין בין טוב או רע. הקורונה שתקף ללא רחם פגע קשות בכלכלה, בעסקים, במוכרים ובקונים. אף אחד לא היה ערוך למשבר הקורונה שתפס את כולם לא מוכנים, לא בעולם הבריאות וודאי שלא בעולם העסקים, ועסקים רבים קרסו ונאלצו לסגור את שעריהם.

ההקלות במשק נועדו לנסות ולהציל את המשק שנפגע קשות ממשבר הקורונה. על פי דרך הטבע, גם לבעלי העסקים שהצליחו לשרוד את תקופת המשבר, יקח עוד המון זמן עד שהם יצליחו לעמוד על הרגליים.

אבל כידוע, מה שלא הורג מחשל וכשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים ולכן ברגעים כאלו, איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק. חובה עלינו להשתדל עוד יותר ולנסות לעזור ככל האפשר בכדי לסייע למי שזקוק. כל בעל עסק זקוק לתמיכה ולא תמיד זה חייב להתבטא בכסף. יש רעיונות ששווים הרבה יותר מסיוע חד פעמי.

וחי אחיך עמך. מתוך רצון לסייע ולתמוך בבעלי העסקים המבקשים להתגבר על המשבר הקשה והמחיר הכבד שתקופת הקורונה גבתה מבעלי העסקים, הגו בהנהלת עיתון 'מרכז העניינים' רעיון מבריק של הוצאת מגזין 'פתוח' – במיוחד לעסק הפתוח. מגזין דיגיטלי שיווקי, לפרסום חינם ללא כל עלות ומופץ בתפוצה ארצית בעשרות אלפי עותקים במייל, ווטסאפ וניתן לצפייה באתר הבית של 'מרכז העניינים'.

יוזמת הפרסום של 'מרכז העניינים' מציעה חבילת מיוחדת של פרסום ללא עלות במגזין הדיגיטלי 'פתוח' של 'מרכז העניינים', עם קישורים לווטסאפ, מייל, דף נחיתה לאתר ועוד מגוון רעיונות שיעזרו לבתי העסק להגיע אל עשרות אלפי לקוחות. מתוך הבנה שכולם נפגעו מהקורונה והרעיון הוא לקצר את תהליך השיקום של העסקים שנפגעו, כדי שניתן יהיה לחזור במהירות ובקלות לשגרה בריאה ויציבה.

הרעיון התקבל בהפתעה מצד בעלי העסקים וזכה להצלחה מדהימה, בתוך ימים ספורים הגענו לכמעט 200 עסקים ביקשו לפרסם את העסק שלהם במגזין זה, מתוך הבנה שזאת הדרך היעילה ביותר שתעזור להם להשתקם במהירות האפשרית. המפרסמים שפרסמו במגזינים הקודמים נוכחו לראות שכדי לחזור במהירות לעניינים מומלץ להם לפרסם במגזין העסקים הדיגיטלי של 'מרכז העניינים'.

מגזין 'פתוח' של 'מרכז העניינים' נותן במה פרסומית לכלל הציבור. הוא פונה לכלל בעלי העסקים, הבינוניים והקטנים בכדי שיוכלו ליהנות מפרסום אפקטיבי, לצד חשיפה נרחבת שתביא בס"ד למכירות טובות ורווחים גדולים. הפרסום במגזין הוא חינמי לגמרי, ללא כל עלות, אין אותיות קטנות ואין שום התחייבות. פשוט כדי לתמוך ולהעצים את הרעיון של צאו והתפרנסו זה מזה, כדי לעזור למי שאפשר לצלוח את התקופה הקשה ולדאוג שיצליח לעמוד על הרגליים במהירות האפשרית.

אם גם אתם מתקשים לשקם את העסק, הלקוחות לא ממהרים להגיע כמו בימים הטובים, עשו טובה לעצמכם ולעסק שלכם ונצלו את ההזדמנות שכבר הוכיחה את עצמה. פנו עוד היום להצטרפות לחבילת הפרסום המותאם ניתן ללחוץ כאן או לחייג למספר 03:6150000 או שלחו הודעת ווטסאפ למספר 03:6150007 או שלחו מייל 01@m-inyanim.co.il ותוכלו ליהנות מהמבצע ולהפיק תוצאות מידיות לקידום עסקכם ולחזרה למסלול העסקי.

כדי שנוסיף אתכם לרשימת המנויים המקבלים ראשונים את המגזין הפתוח מדי שבוע, שלחו לנו הודעת ווטסאפ בצירוף מספר או כתובת מייל ונדאג שגם אתם תקבלו ישירות אליכם את המגזין עם הפרסומים החמים והקופונים השווים ביותר.