ממשלת טייוואן תרמה 100,000 מסכות להגנה מפני הקורונה

במעמד מיוחד שנערך במרכז הלוגיסטי של מד"א , התקיים טקס הוקרה על העברת תרומה של 100 אלף מסכות כירורגיות, בחסות ממשלת טאיוואן, כחלק מהמאבק העולמי במניעת התפשטות נגיף הקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כמחווה מיוחדת למען הצוותים הרפואיים תרמה ממשלת טאיוואן תרמה 100 אלף מסכות כירורגיות למגן דוד אדום. במעמד מיוחד שנערך היום במרכז הלוגיסטי של מד"א בחולון, התקיים טקס הוקרה על העברת תרומה של 100 אלף מסכות כירורגיות, בחסות ממשלת טאיוואן, כחלק מהמאבק העולמי במניעת התפשטות נגיף הקורונה.

בטקס השתתפו השגריר ראש משרד האינטרסים הכלכליים והתרבותיים של טייפה בישראל, מר קאו באוג צ'אנג ובכירי השגרירות, נוצרים נציגי עמותת ידידי מד"א, בניהן הגב' אן איילון והגב' אלנה ווטסון ובכירי מגן דוד אדום

במהלך הטקס הוסר הלוט מעל משטחי 100,000 המסכות והוענקו תעודות הוקרה. מר קאו באוג צ'אנג הודה למד"א וציין את חשיבות שיתוף הפעולה והלמידה ההדדית ודיבר על ההתמודדות של מד"א כארגון ההצלה הלאומי של ישראל וטייפה בימיה הקשים של משבר הקורונה.

בשם מגן דוד אדום הודתה הגב' אן איילון על הקשר החם ועל התרומה הנדיבה שתסייע למאמץ במלחמה למניעת התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

רוצים להיות מעודכנים?
קבלו את העיתון למייל או לוואטסאפ

רוצים להיות מעודכנים?
קבלו את העיתון למייל או לוואטסאפ